OlyBet

OlyBeti kasiino (tuntud ka kui Olympic-Online) on Eesti päritolu veebipõhine kihlveoagentuur ja kasiino, millel on Euroopa litsents ning kohalikud litsentsid Eestis, Lätis ja Leedus. See pakub Microgramingu, Playtechi, Net Entertainmenti, Bet Constructi ja iForiumi kasiinomänge.

Kasiinomängud kasiinos: Playtech, Microgaming, Net Entertainment, EGT, NYX, NextGen Gaming,
Saadaval järgmistes keeltes:
Blackjack reaalajas krupjeega: Jah
Sisse- ja väljamaksed: Saadaval on palju kiireid makseviise
Alustusboonus: 200 EUR
Litsents: Eesti Maksu- ja Tolliamet, Euroopa litsents
Registreeruge ja nautige suurepärast mängu

Praegused tervitusboonused

Loo konto ja saad 100% kasiino boonust kuni 200€.

Kasiino OlyBet arvustus

OlyBeti (Olympic-Online) kihlveoagentuur ja veebikasiino kuuluvad Olympic Entertainment Groupi. Lisaks Euroopa litsentsile on ettevõttel ka kohalikud veebihasartmängude litsentsid Eestis, Lätis ja Leedus. Ettevõtte pakutavate kasiinomängude hulka kuuluvad mitmed populaarsed ja ka vähem tuntud veebi-Blackjacki versioonid. Olybet pakub veebipõhiseid kaardimänge mitmetelt ettevõtetelt, nt Micrograming, Playtech, Net Entertainment, Bet Construct ja iForium. Saate neid mänge mängida arvuti või mobiilsideseadme kaudu. Tõelise elamuse saamiseks külastage reaalajakasiinot ja mängige ühes lauas reaalajas krupjeega.

Kasiino OlyBet uudised ja kampaaniad

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun