Blackjack Classic

Blackjack Classic, tasuta veebismäng


Grisio VIP Clubi hinnang Kajot Games
Mängu tüüp kasiino kaardimäng
Kuvasuhe 4:3
Minimaalne panus 0,10 €
Maksimaalne panus 50 €

Kõiki Kajoti kasiinomänge iseloomustab hea mängitavus ja Blackjack pole siin erandiks. Kajot Blackjack Classic kasutab klassikalisi reegleid ja seda mängitakse nelja kaardipakiga. Igas pakis on 52 kaarti ja kaarte segatakse iga vooru järel. Kaartide väärtused on samad ja värvid ei mõjuta mängu.

Mängija võib mängida krupjee vastu korraga kuni kolme sõltumatut mängu ühel laual. Iga mängu jaoks saab määrata eraldi panused. Kui saate kaks sama väärtusega kaarti, võite jaotada need kahte eraldi mängu. Loomulikult võite oma panust kahekordistada ja kui krupjee tõmbab endale esimeseks kaardiks ässa, saate kindlustada end tema Blackjacki vastu täiendava panusega.

Sellel mängul on väga hea graafika. Mängul on puhtad jooned ja mängu käik on selge. Teate iga hetk, mida teilt oodatakse. Juhtelemendid on selged ja piisavalt suured. Mängu ajal kuulete ainult kaartide jagamise sahinat ilma segava taustamuusikata. Kajot Blackjack Classic on kindlasti üks parimaid veebi-Blackjacki versioone, mida olen proovinud.

Mängige teisi Blackjacki mänge veebis tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun