Pontoon Blackjack

Pontoon Blackjack, tasuta veebismäng


Grisio VIP Clubi hinnang NetEnt

Pontoon blackjack (21) on väga sarnane klassikalisele blackjackile; ainus erinevus seisneb võidukombinatsioonides. Rohkem informatsiooni on saadaval meie artiklis: Pontoon blackjacki (21) reeglid ja erinevused.

Kvaliteet ja meeldiv visuaal Net Entertainment`ilt

NETENT viib mänguspordi oma traditsioonilisele kvaliteeditasemele – nagu tavaliselt suurepärasele. Graafika on väga kena ja audio kõrge kvaliteediga. Teid võtab vastu sinine laud, 5 kaardipakki ja diiler, kellel on võrreldes teiste blackjackidega väike eelis. Te ei näe mängu jooksul diileri kaarte ning kui teil mõlemal on käes 21, võidab diiler.

Juba mainisime, et mängul on väga kena graafika. Individuaalseid objekte pole vaja detailselt kirjeldada; lõppude lõpuks on kaardid kaardid ja žetoonid žetoonid. Imesid oodata ei tasuks. Sellele vaatamata on need väikesed dünaamilised detailid, mille tulemusena mäng silma paistab ja teistest eristub.

Kaartide jagamine, žetoonide viskamine ja viis, kuidas diiler “vaatab” oma kaarte – kõik see loob kaunilt elava atmosfääri. Seda rõhutatakse melanhoolse taustamuusikaga. Nende väikeste, kergesti märkamatuks jäävate täpsete detailide tulemuseks on üle keskmise kogemus mängija jaoks.

Pontoon Blackjacki (21) intuitiivsed juhtnupud

Nupud on väga lihtsad ja intuitiivsed. Kõiki olulisi elemente saate kontrollida oma hiirega. Saate panustada žetoone väärtusega 0.10, 0.50 ja 1 € kuni kolm kätt.

Selleks, et mängu alustada vajutage lihtsalt “Jaga”. Nagu oodata võis, saate nii teie, kui diiler 2 kaarti. Võrreldes klassikalise mängu versiooniga on siin mõned väikesed erinevused. Pontoon Blackjackis (21) saate näiteks duubeldada ja poolitada ainult korra. Niipea kui ületate 21, on mäng läbi ning olete kaotanud.

Mängu kokkuvõte ja hinnang

Net Entertainmenti Pontoon Blackjack (21) pakub väga lihtsat ja otsest mängustiili, mis on mitmel moel sarnane standard blackjackiga. Kõik on kiire ja sujuv ning te ei pea tegelema ebavajaliku ootamisega. Soovitame Pontoon Blackjacki mängijatele, kes otsivad parima kvaliteediga mängu disaini, kuid traditsioonilisest blackjackist pisut erinevat kogemust.

Ettevõtte NetEnt kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Mängige teisi Blackjacki mänge veebis tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun