Hispaania blackjack

Hispaania blackjack, tasuta veebismäng


Grisio VIP Clubi hinnang Microgaming

Kui olete huvitatud Blackjacki mängimisest, kuid ei pea klassikalist mängu piisavalt köitvaks, saate valida mitme alternatiivse mänguvariandi vahel. Üks menukamaid neist on Hispaania Blackjack. See on väga populaarne mäng, sest tänu maja suhteliselt vähesele eelisele on mängijal suhteliselt suur võimalus võita.

Kui soovite mängida veebis, on Microgaming’il olemas ka Hispaania Blackjacki veebiversioon. Mäng ise kujutab endast tavapärast Hispaania Blackjacki, mis on üle viidud veebikeskkonda. Mängus kasutatakse 8 Hispaania kaardipakki, millest igaühes on 48 kaarti. Igast pakist on puudu neli kümmet. Selle variandi puhul on eriti tore see, et käsi punktisummaga 21 trumpab alati krupjee käe üle, seega võidab mängija iga kord, kui ta krupjeega viiki jääb. Lubatud on ka hilisem loobumine, kui leiate, et teil pole head kaardid. Lühidalt öeldes on tegu klassikalise mänguga, mis tekitab teis kohe koduse tunde.

Mängulaud ja graafika aga on väga lihtne. Kui eelistate dünaamilist lauda, soovitame mõne muu mänguga õnne proovida. Microgaming keskendus selle mängu puhul pigem eesmärgile kui kujundusele. Selle paigutuse eeliseks on asjaolu, et kõik on ühel ekraanil näha. Kuna ekraani allosa meenutab Exceli arvutustabelit, kogub ka amatöör peagi mängus kiirust ning teab, kuhu klõpsata ja kuidas mängida. Hit-nupp (lisakaardi võtmiseks) võiks siiski olla selgemini märgatav. Kuna nupp on väga väike, võib olla raske kursoriga õiget nuppu klõpsata.

Muusika puudumine oli meile üllatus. Ei saa öelda, et oleksime igatsenud teistest mängudest tuttava katkematu meloodia järele, kuid mängima asudes paneb mängija seda täielikku vaikust tähele. Mängus on ka mõni heliefekt, näiteks teavitab ilmetu hääl mängijaid mängu seisust.

Ausalt öeldes tekkis meil tüdimus, kui olime mõnda aega mänginud. Vaikuses, ilma audiovisuaalsete efektideta istumine pole midagi sellist, mis suudaks meid pikemat aega köita. Võib-olla on konkureerivate ettevõtete tarkvara meid liialt ära rikkunud.

Kahtlemata võime Microgamingu loodud Hispaania Blackjacki soovitada kõigile mängijatele, kes soovivad kiiret meelelahutust ja kes ei eelda võimsaid visuaalefekte. Miski ei sega neil mängijatel mängida nii palju, kui süda ihkab. Mis aga puutub teistesse mängijatesse, siis proovige leida mõni muu Blackjacki mäng või mõne muu tootja Hispaania Blackjack.

Ettevõtte Microgaming kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Mängige teisi Blackjacki mänge veebis tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun