Royal Crown Blackjack

Royal Crown Blackjack, tasuta veebismäng


Grisio VIP Clubi hinnang Novomatic
Tasuta veebimäng Royal Crown Blackjack
Tasuta mäng ei ole praegu saadaval.
Mängu tüüp kasiino kaardimäng
Kuvasuhe 4:3
Miinimumpanus 0,50 €
Maksimumpanus 500 €

Võimalik, et kuulete Novomaticu Blackjackist praegu esimest korda. Novomatic on kuulus oma veebimänguautomaatide poolest ja nende Royal Crown Blackjack ei ole sama populaarne. Ent sellest on kahju, sest see on tõesti väga hea veebi-Blackjack väga ahvatlevate ameerika reeglite, meeldiva keskkonna, mitmesuguste kohandatud võimaluste ja paljude funktsioonidega. Blackjacki mängitakse viiekümne TWI-kaardist koosneva standardse pakiga ilma jokkeriteta.

21 võitu! Ja nende hulka kuulub kindlasti ka Novomaticu Royal Crown Blackjack. Royal Crown Blackjacki saab üheaegselt mängida kolmel väljal ja eri väljadel võib teha erinevaid panuseid. Reeglid on samasugused nagu kogu maailmas mängitaval klassikalisel Blackjackil ja võiduindeksid on 1:1 (viik), 2:1 (võit) või Blackjacki võitmise korral 3:2 (kui kaardi väärtus on 21). Igas mängus saab üksiku kaardi tõmbamisel kindlustada oma kaarte või kahekordistada oma panust. Royal Crown Blackjacki reeglid on tõepoolest väga lihtsad ja nendes ei ole mingeid peidetud üllatusi. Võtke lihtsalt krupjeest parem kaardikombinatsioon ja oletegi võitja.

Ettevõtte Novomatic kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke

Mängige teisi Blackjacki mänge veebis tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun