Premier Blackjack Hi Lo Gold

Premier Blackjack Hi Lo Gold, tasuta veebismäng


Grisio VIP Clubi hinnang Microgaming
Mängu tüüp Kasiino kaardimäng
Kuvasuhe 4:3
Minimaalne panus 1 €
Maksimaalne panus 200 €
Mängu sihtrühm Kogenud mängijad
Mängu funktsioonid Valik mitme mängutüübi seast, teisesed panused, strateegiafunktsioon, automaatne mäng

Praegu on saadaval lai valik veebi-Blackjacki mänge. Mängijad saavad valida paljude mängude vahel, kuigi üksikute mängude erinevused on väga väikesed. Premier Blackjack Hi Lo Gold ei ole revolutsiooniline uus mäng, kuid siiski võite sellega palju aega veeta.

Te vaatate lauda klassikalisest esimese isiku vaatepunktist, aga erinevalt mängust Real Deal Blackjack ei näe te enda ees krupjeed, millest on kahju, sest kogu mängu saadab teid virtuaalse krupjee madal seksikas hääl. Sellest on tõesti väga kahju, sest graafika on väga hea ja kuigi aktiivseid elemente pole palju näha, on laud ülihea kujundusega.

Premier Hi Lo on kahe kaardipakiga, ilma jokkeriteta mäng ja kasutab Euroopa Blackjacki reegleid, mis tähendab, et krupjeed jagavad endale ainult ühe kaardi. Muidu kasutab mäng aga ilma igasuguse tühja-tähjata standardreegleid.

Saate valida mitme mängutüübi vahel:

HI-LO

Selles mängus võite oma kasumit suurendada, kui teete lisapanuse oma esimese kahe kaardi väärtusele. Võite ennustada, kas nende summa on 13 või sellest väiksem või suurem. Kui arvate õigesti, et 13, siis kümnekordistub teie võit!

HIGH STREAK

Sellel laual saate teha Win Streaki panuse. Iga mängu järel korrutatakse High Streaki boonuse summa – kuni 10:1, kui võidate 5 korda järjest.

MULTIHAND ja MULTIHAND BONUS

Sellel laual mängite viies kastis. Multihand bonus mängu ajal saate teha boonuspanuse oma esimese kahe kaardi väärtusele. Boonusvõit võib olla poti ässa ja poti soldati kombinatsiooni korral kuni 50:1!

Loomulikult saate kasutada ka automaatse mängu funktsiooni, mis on seotud tihedalt strateegiafunktsiooniga. Kui tahate kasutada kindlat strateegiat, soovitame õppida kõigepealt selgeks Blackjacki põhistrateegia tabeli. Mõlemad funktsioonid on lihtsasti seadistatavad. Mängu autorid väärivad kiidusõnu ka väga kasutajasõbraliku liidese eest.

Ettevõtte Microgaming kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Mängige teisi Blackjacki mänge veebis tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun