Ühe kaardipakiga blackjack

Ühe kaardipakiga blackjack, tasuta veebismäng


Grisio VIP Clubi hinnang NetEnt
Mängige mängu Ühe kaardipakiga blackjack kasiinos Optibet päris raha eest.
Mängige ja võitke

Ühe kaardipakiga Blackjack on teie jaoks ideaalne valik nii juhul, kui te pole varem Blackjacki mänginud, kui ka siis, kui otsite mõnd veidi lihtsamat mängu. See on mängu põhielemente hõlmav versioon, mis pakub ehedat Blackjacki mängimise võimalust ilma reegleid muutmata.

Teil on 1 kaardipakk, st 52 kaarti, ja seisate krupjee vastas. Krupjee peab lisakaardi võtma, kui tema kaartide summa on väiksem kui 16 või tal on kaardikombinatsioon „pehme 17”. Kui krupjeel on kaardikombinatsioon „kõva 17” või tema kaartide summa on suurem, peab ta lisakaardi võtmata jätma. See, kuidas te krupjeed võidate, on täiesti teie enda teha.

NetEnt läks selle mängu veebiversiooni loomisel kindla peale välja, kaasates sinna üksnes põhielemendid. Lõppkokkuvõttes on see hea, sest lisakeerukus vaid segaks mängimist. Mängimine toimub meeldivas moodsas keskkonnas. Graafika on maitsekas ja hoolimata sellest, et mängu pole keerukamaid elemente lisatud, nautisime mängimist ka pärast pikema aja möödumist. Mängus on mitmesuguseid dünaamilisi elemente (kaartide jagamine, žetoonidega panuse tegemine), mis on siiski väga tagasihoidlikud ja maitsekad. Kui te pole kunagi varem Blackjacki mänginud, meeldib teile kindlasti asjaolu, et iga mängu tulemused on alati näha. See aitab teil mõista, mis kaardilauas toimub.

Meeldivat mänguõhkkonda täiendab taustal kõlav mahe klaverimuusika. NetEnt on mängu visuaalsete külgede puhul laitmatut tööd teinud ning, kuigi mängus pole just üleliia palju tegevust, on seda lihtne mängida ja seejuures tundub aeg minevat lausa lennates.

Mängu käik ei vaja enam lähemat selgitamist. Ühe kaardipakiga Blackjacki mängimisel järgitakse klassikalisi reegleid, milles pole tehtud muudatusi ega täiendusi. Kogenud mängijad otsivad ilmselt midagi muud, kuid see mäng polegi neile mõeldud. See on suunatud mängijatele, kes soovivad lihtsalt mängida Blackjacki põhiversiooni meeldivas keskkonnas. Mäng on loodud just selle sihtrühma jaoks. Kui soovite Blackjacki mängimises kätt harjutada, on just nüüd suurepärane võimalus reeglid endale kiiresti selgeks teha. Proovige järele!

Ettevõtte NetEnt kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Betsafe Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
OlyBet Alustusboonus: 200 EUR Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Mängige teisi Blackjacki mänge veebis tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun