Real Deal Blackjack

Real Deal Blackjack, tasuta veebismäng


Grisio VIP Clubi hinnang Electracade
Mängu tüüp kasiino kaardimäng
Kuvasuhe 4:3
Mängu sihtrühm algajad
Muud mängu omadused pole boonuspanuseid ega erifunktsioone

Kas olete tüdinud veebi-Blackjackist, kus on vaid laua lihtne staatiline vaade? Kui te ei soovi külastada päris kasiinot, proovige mängu Real Deal Blackjack. Erinevalt klassikalistest Blackjacki mängudest, nagu Premier Blackjack Hi Lo Gold, pakub see mäng ka päriskasiino õhkkonda koos kauni dekolteega kena virtuaalse krupjeega.

Mängu graafika pole kahjuks kõige parem. Mängud meenutavad 2000ndate arvutimänge. Kogemus jääb ka 3Dst väga kaugele. Lisandväärtust annab tegelikult ainult asjaolu, et kaarte jagab krupjee ja need ei ilmu lihtsalt tühjast õhust ekraanile. Aeg-ajalt teatab krupjee ka teeseldud toonil, kui hästi teie mäng edeneb.

Ka mänguvalik on üllatavalt väike. Ärge eeldage boonusmänge või lisapanuseid. Real Deal Blackjack pakub ainult kõige puhtamal kujul klassikalist Euroopa blackjacki. Peate saama summaks 21 või võimalikult selle lähedale ilma üle minemata. Mängitakse 8 kaardipakiga ja krupjee mängib kuni kaartide summani 16 ja ei tohi võtta lisakaarti, kui kaartide summa on „kõva” või „pehme” 17. Tunneme puudust ka funktsioonidest, mis kuuluvad meie arvates standardina veebi-Blackjacki juurde, eriti automaatne mäng ja strateegia valimine.

Soovitame seda mängu peamiselt algajatele, kellel pole kogemusi Blackjackiga. Kogenumad Blackjacki mängijad tunneksid arvatavasti puudust keerulisematest funktsioonidest ja täiendavatest boonuspanustest.

Mängige teisi Blackjacki mänge veebis tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun