Atlantic City Blackjack

Atlantic City Blackjack, tasuta veebismäng


Grisio VIP Clubi hinnang Microgaming

Atlantic City on palju konservatiivsem versioon põhilistest sarnastest hasartmängudest. Kui mängite Microgamingu Atlantic City Blackjacki saate kiiresti aru, miks arendajad oma mängule sellise nime andsid. Seda tehti sellepärast, et mäng on suurepärane ja hästi teostatud vanema temaatikaga visuaalidega.

Kui otsite rahulikumat online blackjack mängu on Atlantic City Blackjack teie jaoks õige valik. Selles puuduvad vilkuvad elemendid, karjumine või metsik muusika. See on kõik kenasti aeglane ja sujuv. Kui teile meeldib mängimise ajal mõelda, olete selle üle kindlasti õnnelik.

Visuaalid võivad olla tavapärased, kuid sisaldavad kõike mida kõrge kvaliteediga kaardimäng peaks pakkuma. Üsna stoiline graafika on täiustatud suurepärase audioga. Muusika on aeglane ning ei sega teie mängimist. Mängu saadab rahulik naise hääl, kuid ärge oodake liiga palju juttu. Kõige enam kuulete te mängu hetkeseisu pärast iga ringi. Seda saadavad rahulikud helid, mis täiustavad meeldiva pooleldi täitunud kasiino atmosfääri.

Klassikaline Blackjack kergelt erinevate reeglitega

Atlantic City Blackjack on klassikalise blackjacki üks variantidest. Selles erinevad vaid paar reeglit. Sellepärast ei tasuks imestada, kui midagi näeb teistsugune välja. Mängu mängitakse klassikalisel, kuid viie lahtriga laual. Mängus kasutatakse 52 kaarti kuni kaheksast kaardipakist. Need segatakse iga mäng uuesti.

Alustate mängimist diileri vastu ühes lahtris. Kuid saate kasutada mängu jooksul kuni 4 kasti, näiteks kolmekordseks splittimiseks. Alguses tuleb teil teha panus, pärast mida jagab diiler teile kaardid. Mäng toetab kõiki klassikalisi reegleid nagu näiteks Double (isegi pärast splittimist), Surrender ja isegi Kindlustus – suurepärane neile, kes soovivad mängida ettevaatlikumat mängu.

Võidate, kui teie kaartide summa on võrdne 21-ga või kui olete 21-le lähemal, kui diiler. Kui saate blackjacki, on teie väljamakse suhe 3:2-le. Kui võidate ilma blackjackita on teie väljamakse 1:1-le. Kui diiler on 21-le lähemal, kui teie võidab diiler ja te kaotate kogu panuse. Viik tähendab, et saate kogu tehtud panuse tagasi. Lõpuks, kui olite ettevaatlik ja kasutasite Kindlustust vahetult enne diileri blackjacki, võidate oma kindlustuse – võidu väljamakse on 2:1.

Mängige kõrge kvaliteediga blackjacki tasuta

Kokkuvõtteks oli meil väga lõbus vaatamata esmasele šokile, mida põhjustasid üsna keskpärased visuaalid. Siiski meile meeldib blackjack ja Microgamingu Atlantic City Blackjack, mis pakkus palju meile meeldivaid asju. Sellepärast saame mängu ka teile soovitada. Kui te pole endiselt täiesti kindel reeglites, soovitame tutvuda meie blackjacki reeglite juhisega. Veelgi enam, kui olete algaja ning ei soovi alustada reaalse raha peale mängimisest saate Atlantic City Blackjacki mängida ka tasuta – kasiinos või siin ja praegu. Pole mingit põhjust sellist võimalust ära kasutamata jätta.

Ettevõtte Microgaming kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Mängige teisi Blackjacki mänge veebis tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun