Double Exposure Blackjack Gold

Double Exposure Blackjack Gold, tasuta veebismäng


Grisio VIP Clubi hinnang Microgaming

On palju mänge, mis muutuvad palju meeldivamaks, kui nautida neis muusika ja maitsva joogiga teie käes. Kui nüüd järele mõelda, siis mõlemad eelpool mainitutest sobivad hästi ka blacjacki mänguga. Blackjack meeldiva mänguelamuse sümboliks ja meil on hea meel öelda, et Double Exposure Gold Series võtab seda arvesse ja pakub just õiget atmosfääri.

Double Exposure Gold on firma Microgaming poolt valmistatud. Neil on blackjacki mängude valmistamises palju kogemusi ja seda on näha ka mängust. Kuigi graafika võib tunduda pisut liiga tavaline ja insipiratsioonivaba, siis mõne aja pärast olete tänulik, et miski ei sega teid mängimas ja saate keskenduda olulistele asjadele. Samuti meeldis meile audio. Mängule on hääle andnud meeldiva häälega naine, kes ütleb tulemusi, samal ajal olete ümbritsetud leebetest helidest ja õhkkonnast, mis tundub nagu päris kasiino. Mõne aja möödudes tekkis tõesti tunne nagu mängiks kenas klubis.

Blackjack – mäng kõigile

Mäng ise ei ole eriti keeruline ning kui olete kunagi vare mänginud Microgaming`u blackjacki, siis põhimõtteliselt juba teate kõike, mida vaja. Isegi kui te pole üldse online blackjack´i mänginud või olete mänginud teiste arendajate mänge, pole probleemide tekkimiseks mingeid põhjuseid.

Double Exposure on klassikalise blackjack`i variant, kus laua taga olete teie ja krupjee. Eesmärgiks on saada kaardid koguväärtusega 21 või 21-le võimalikult lähedal, kuid seda mitte ületades.

Laual on 5 kasti, mis moodustavad poolringi. Kasutate vaid ühte, kuid kui olete otsustanud kasu saada ka Split funktsioonist, on teil võimalus ka teisi kasutada. Mängite 52 kaardiga, mis on võetud 8 kaardipakist. Neid segatakse iga mängu järel.

Hakkate mängima valides panuse suuruse ja asetades selle vastavasse kasti. Pärast seda jagab krupjee kaardid. Täpsemalt öeldes saate nii teie kui krupjee 2 kaarti järgnevas järjekorras: üks kaart teile, üks krupjeele, teine kaart teile ja teine krupjeele. Kõik kaardid laotakse pildiga ülespoole, seega näete kohe, millised kaardid krupjeel on. Järgmine samm on teie otsustada. Kui arvate, et teie kaartide väärtus on liiga madal, saate tõmmata karate seni kuni kaartide väärtus on 21 või kuni see ületab seda. Teisalt, kui arvate, et teie kaartidel on õige väärtus võite passida ning on krupjee kord.

Double Exposure mängus lõpetab krupjee kaartide tõmbamise väärtuse juures 17 ja üle selle. Teisalt, kui krupjee kaartide väärtus on alla 17, siis peab ta jätkama kaartide tõmbamist kuni ta selle numbrini jõuab või selle ületab. Kui krupjee ületab kaartide väärtuse 21, mängija võidab. Üks põhiline erinevus võrreldes klassikalise blackjack`ga on asjaolu, et kui mõlemad, nii mängija, kui krupjee saavad blackjack`i ehk summa 21, siis krupjee võidab.

Double Exposure Blackjack viitab olukorrale saada summa 21 esimese kahe kaardiga; see lööb kõiki teisi kombinatsioone. Siiski, kui poolitate kombinatsiooni ässast ja kaardist väärtusega 10, ei peeta seda enam blackjack`ks – seda loetakse, kui kaartide kombinatsiooni väärtusega 21.

Double ja Split funktsioonide kasutamine

Mängija saab kasu lõigata Double ja Split funktsioonidest. Duubeldada saab, kui esimeste kaartide väärtus on 9, 10 või 11. Kuid kui otsustate nii toimida jagatakse teile veel üks täiendav kaart. Double funktsiooni saab kasutada ka pärast Split`ga (poolitamist) mängimist.

Selleks, et kasutada Split`i on teil algses jaotuses vaja sama väärtusega kaarte (siiski ei pea need olema sama sümboliga). Kõige enam saab karate splittida 3 korda. Pärast erinevate deposiitidega splittimist on mängija kohustatud iga “uue käe” jaoks tegema algupärasega sama panuse. Kui Splitite saate iga käe jaoks vaid ühe täiendava kaardi. Nagu mainisime eelnevalt, siis spliti puhul ei loeta enam karate väärtusega 21, kui Blackjacki.

Mängige Double Exposure Blackjack Gold Series mängu tasuta

Kui teil on soov mängida tõeliselt head blackjack`i soovitame kindlasti Double Exposure mängu. Seda loomulikult, kui mängureeglid, teie jaoks vastuvõetavad, sellisel juhul pakub see teile suurepärast meelelahutust. Üheks suurepäraseks asjaoluks on see, et saate mängida Double Exposure Gold Series. blackjack`i internetis täiesti tasuta. See tähendab, et saate seda blackjack`i varianti proovida riskivabalt ja näha, kas see teile meeldib või istuksite pigem teistsuguse laua taga. Proovige see järgi ja veenduge ise. Soovime teile mängus edu ja häid käsi.

Ettevõtte Microgaming kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Mängige teisi Blackjacki mänge veebis tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun