Euroopa Blackjack GOLD

Euroopa Blackjack GOLD, tasuta veebismäng


Grisio VIP Clubi hinnang Microgaming

Teid on ootamas pikk ja igav öö? Kuidas oleks kvaliteetse mänguga Microgamingu`lt? Jäite kuulama? Hästi tehtud. Microgaming pakub meile traditsioonilist ning kvaliteetsest teenust, kui te ei oota ülimalt kombineeritud reeglite ja kasutajaliidesega blackjacki, siis on Euroopa Blackjack GOLDmäng just teie jaoks.

Kompromissitu blackjacki laud

Kui arvate, et blackjack peab olema lihtne mäng, mida luua, siis näitab suur arv ära rikutud blackjacki mänge teile teist. See õnneks ei kuulu nende sekka. Kuid peame teid juba algusest peale hoiatama, et see on peamiselt mõeldud konservatiivsetele mängijatele. Mitte, et see oleks igav, kuid see järgib klassikalisi reegleid ilma tarbetu ettevalmistuseta.

Isegi kogu liides on valmistatud ilma häirivate elementideta. Laud on jaotatud väga intuitiivselt, graafika on traditsiooniline, kõrgel tasemel ja taustaks mängib üsna meeldiv meloodia. Lisaks on virtuaalses mänguruumis heliefektid. Tunnistame, et need meeldisid meile ja tundsime end koos nendega mängides mugavalt. Mis veel olulisem, mängides pikemalt siis ei hakanud ükski element närvidele käima. Seda peame kindlasti omalt poolt mängu plussiks.

Klassikalised reeglid just nii nagu need meile meeldivad

Mäng ise on väga lihtne. Blackjacki mängu niiöeda “actioni” toomine pole väga realistlik. Mäng põhineb sellel, et klikite vastavatele nuppudele, millega reguleerite oma panuseid ja mänguprotsessi.

Mäletame, et mäng järgis Euroopa reegleid, kasutades kahte 52-kaardiga kaardipakki. Kõik toimub 5 kastiga laual poolringis. Mängu ajal olete näod vastamisi diileriga, kes jagab teile kaks kaarti ja endale ühe (avatuna).

Seejärel oleneb kõik teist. Võite küsida lisakaarti seni, kuni arvate, et teie kogusumma on parem kui diileril. Pärast seda võite loomulikult peatuda.

Hetkel, mil te ei soovi rohkem kaarte võtab diiler pakist oma järgmise kaardi. Kui ta saab kogusummaks 17 või enam ei jaga ta enam kaarte. Kui ta läheb üle 21, siis võidate teie. Võit on teie isegi juhul, kui olete 21 lähemal kui diiler. Kui diileri ja mängija kaartide kogusumma on võrde, siis kutsutakse seda “Push” (viik) ja panus läheb mängijale tagasi. On võimalusi Splittida, Duubeldada ja hankida endale Kindlustus, kuid teil peab igaüheks neist olema õiged tingimused, mida on detailselt kirjeldatud meie blackjacki reeglites.

Proovige Euroopa Blackjack`i GOLD tasuta

Me nautisime Euroopa Blackjack GOLD mängu mängimist ja kindlasti naudivad seda ka teised, kes armastavad kaardimänge sama palju, kui meie. See on ideaalne kogenud mängijatele, samuti ka täiesti algajatele. Meeskond soovitab mängida enne deposiidi tegemist Euroopa Blackjacki tasuta režiimis. Esmalt proovige kõik järele, siis mängige päris võitudele. Nii ei raiska te raha mängureeglite õppimiseks. Soovime teile palju edu.

Ettevõtte Microgaming kasiinomängud leiate neist kasiinodest:

SuperCasino Alustusboonus: Mängige ja võitke
Optibet Alustusboonus: 1000 EUR Mängige ja võitke
Paf Alustusboonus: Mängige ja võitke

Mängige teisi Blackjacki mänge veebis tasuta

Veebisait kasutab kuvatava sisu kvaliteedi paremaks muutmiseks küpsiseid. Saate küpsised oma brauseri sätetes blokeerida. Kasutades meie veebilehte aktsepteerite Küpsiste Poliitikas välja toodud küpsiste kasutamise.

Nõustun